Про компанію

Everest – компанія, яка спеціалізується на комп'ютерах для комерційного і державного сектору, а також кінцевих споживачів.

Ми не просто продаємо комп'ютери, ми надаємо особливо важливий у сучасному світі бізнес-інструмент для компаній, приватних підприємців, які працюють з дому, або корпорацій з мільйонним доходом. У нас широкий асортимент від персональних до спеціалізованих комп'ютерів для вирішення будь-яких ваших завдань.

Основа нашої компанії – це команда висококваліфікованих, професійних і відданих своїй справі фахівців, які завжди розвиваються, люблять те, чим займаються і знають про комп'ютери практично все. Саме вони створюють і допомагають підібрати клієнтам ПК під конкретне завдання.

Ми завжди прагнемо надати максимальну допомогу у підборі ПК і задовольнити потреби наших клієнтів за будь-якими запитами.

Everest – все, що вам потрібно, в одному місці: ігрові ПК, для майнінгу, кастомні, тонкі клієнти, моноблоки, десктопи або високопродуктивні спеціалізовані робочі станції для 3D моделювання, рендерингу і т.д. Індустріальні, захищені і вбудовані комп'ютери. А також ми надаємо серверне обладнання – Rack, Blade, Tower і обчислювальні комплекси для систем емуляторів і тренажерів.


10 причин чому варто купити комп'ютер у нас:

 1. Ми є партнером провідних світових виробників (Intel, AMD, Nvidia, Microsoft, ASUS, MSI, Samsung, WD, Seagate, Kingston, Chieftec і т.д.).
 2. Ми проводимо ретельний відбір і тестування всіх компонентів ПК.
 3. Всі комп'ютери проходять обов'язкове тестування перед відправкою Покупцеві.
 4. Гарантія від 3 до 5 років (в залежності від моделі комп'ютера).
 5. Безкоштовна доставка в Сервісний центр і назад Покупцю протягом усього гарантійного терміну.
 6. Комп'ютери торгової марки Everest відповідають необхідним вимогам технічних регламентів, що підтверджується наявністю сертифікатів.
 7. Виробництво комп'ютерів торгової марки Everest відповідає міжнародному сертифікату управління якістю ISO 9001: 2015 і сертифікату екологічного менеджменту ISO 14001: 2015.
 8. Широкий асортимент, від комп'ютерів початкового рівня до високопродуктивних ігрових і професійних систем.
 9. Професійна команда кваліфікованих менеджерів допоможе підібрати персональний комп'ютер з урахуванням індивідуальних вимог кожного Покупця.
 10. Завжди великий вибір готових комп'ютерів у нас на сайті і на сайтах наших партнерів.

          Rozetka.ua
          F.ua 

  Якщо ви не знайшли те, що шукали, напишіть нам на pc@everest.ua

  Вдалих покупок!