Огляди комп'ютерів EVEREST ®

bitmap_3x

Начни осваивать ПК вместе с Everest Start!

Серія ПК Everest Smart - безмежні можливості у компактному корпусі

Everest Smart відмінний вибір для цінителів стильного мінімалістичного дизайну в невеликому корпусі. При своїх компактних розмірах комп'ютер видає по-справжньому дивовижний результат у важких іграх, тестах продуктивності та бенчмарках. Він нічим не поступається у потужності аналогічним конфігураціям у великих форм-факторах.

ПК Everest Smart – високопродуктивне “залізо”, яке відпрацює вкладені кошти на 120%. Він створений спеціально для роботи у режимі активного навантаження, і не підведе у найбільш відповідальний момент.

bitmap_3x

Everest Office – лучший выбор для стабильной работы

Everest Smart 7000 - прем'єра супер-потужного і компактного ПК в Україні

Унікальний комп'ютер Small Form Factor (7.9 літрів) Everest Smart 7000, представлений в Україні вперше. При скромних розмірах ПК, інженерам вдалося розмістити всередині комплектуючі, що дозволяють використовувати його для всіх високопродуктивних завдань, у тому числі і для ігор.

Використовуючи компоненти Cooler master і intel, ми представляємо вам унікальну конфігурацію в ультра компактному форм-факторі і стильному дизайні. І все це без компромісів у використанні десктопної відеокарти 3060 Ti TUF і потужного процесора Intel® Core ™ i7-9750H.

bitmap_3x

Everest Business – всё, что нужно для максимальной продуктивности

bitmap_3x

Everest Home – дома можно всё

bitmap_3x

Everest Home Plus – для тех, кому важны нюансы

bitmap_3x

Everest Smart – безграничные возможности в компактном корпусе

bitmap_3x

Everest Game – твоя игровая вселенная