Не зволікай – формат хутчіш обирай!

На що ти звертаєш увагу при виборі ПК? Кількість пам’яті, потужність, відеокарту, процесор – звичайно, «залізо» надважливе, але, погодься, що зовнішній вигляд та розмір також впливають на рішення про покупку. Це не основний, але дуже важливий аргумент!

Тож обирай свій ідеальний варіант серед наших ПК ще й зі знижкою.

Everest Start виконаний у класичному корпусі MiniTower не займає багато простору на робочому місці та має стильний вигляд. Це простий, бюджетний комп’ютер початкового рівня, який ідеально впорається із роллю «першого ПК», віддаленим навчання або роботою. Важливою перевагою Everest Start є попередньо встановлена ОС Linux.

Збалансована конфігурація ПК Everest Office забезпечує швидке завантаження програм, обробку великої кількості даних, встановлення робочих додатків. Тонкий корпус Slim - ідеальний варіант для користувачів або компаній, які надають перевагу продуктивній техніці невеликого розміру.

Комп’ютер Everest Business у мінімалістичному корпусі, що ідеально впишеться як в домашній так і офісний інтер’єр. ПК спроектований для щоденного тривалого навантаження. Надійний, потужний та високопродуктивний Everest Business не зависне у найвідповідальніший момент, стане необхідним інструментом у вирішенні будь-яких робочих питань. Підтвердженням його надійності є 5-ти річна гарантія.